Nowości

Praca w HTG Polska

2020-06-08 14:18:00

HIGH TECHNOLOGY GLASS POLSKA sp. z o.o.

High Technology Glass Polska Sp. z o.o. to szybko rozwijająca się spółka ze szwajcarskim kapitałem, zajmująca się produkcją wysoko przetworzonych paneli szklanych. Firma dostarcza na rynek europejski produkty najwyższej jakości w zakresie m.in. balustrad, daszków szklanych, kabin prysznicowych jak również produktów innowacyjnych: paneli HTG SwitchView, HTG SwitchMirror oraz HTG ThermoGlass.

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Miejsce pracy: Polska centralna

Główny zakres obowiązków:

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedaży w obsługiwanym regionie,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych w zakresie posiadanych uprawnień,
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu sprzedaży,
  • Doradztwo produktowe oraz reprezentacja firmy w podległym regionie,
  • Rozwój nowych kanałów dystrybucji: współpraca z segmentem firm budowlanych i usługowych, deweloperami oraz biurami projektowymi,
  • Aktywne budowanie portfela nowych Klientów,
  • Doradztwo techniczne, ofertowanie oraz sprzedaż,
  • Monitoring rynku i działań konkurencji,
  • Przygotowywanie raportów i analiz.

Wymagania:

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w sprzedaży na rynku materiałów budowlanych, mile widziane w branży szklarskiej,
  • Znajomość zagadnień związanych ze szkłem,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymania relacji biznesowych,
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz koncentracja na realizacji wyznaczonych celów,
  • Samodzielność w działaniu i umiejętność ustalania priorytetów,
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat B,
  • Umiejętność pracy z komputerem, znajomość pakietu MS Office oraz zasad działania systemów CRM.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Ambitne i odpowiedzialne zadania do realizacji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Wsparcie merytoryczne oraz Back Office,
  • Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji i zawodowych,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, umowy B2B lub umowy o dzieło.