Nowości

A+W Business w systemie zarządzania produkcją i sprzedażą

2014-08-08 14:17:12

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w zakresie nowoczesnego systemu obsługi zamówień zdecydowaliśmy się na oprogramowanie, które dostarcza inteligentnych, kompleksowych rozwiązań w celu usprawnienia procesów biura i produkcji. Firma A+W Software Polska Sp. z o.o. oferująca oprogramowania dla biznesu została naszym partnerem.  

A+W Business jest kompletnym systemem klasy ERP obejmującym wszystkie etapy, od ofertowania, aż po dostawy do klienta. Program obejmuje także system nowej generacji CRM (CRM - Customer Relationship Management) do zarządzania relacjami z klientami dla przemysłu szklarskiego, przetwarza zamówienia, zakupy, zapasy, wysyłki, fakturowanie oraz wszystkie niezbędne do tych procesów dokumenty. W pełni graficzny interfejs użytkownika A+W Business jest intuicyjny i pozwala, aby realizacja zamówień wewnętrznych była znacznie łatwiejsze.

System oferuje nam kompleksową pomoc techniczną w zakresie realizacji zleceń. Wszystkie wprowadzone elementy zostają wyświetlane i wizualizowane w celu uniknięcia błędów wejściowych oraz przyspieszenia całego procesu.

Opracowana na nasze potrzeby platforma spowoduje lepszą obsługę klienta, nawiązanie nowych kontraktów handlowych oraz zwiększy sprzedaż krzyżową i rozszerzoną dla istniejących klientów.

Dlatego na miarę systemów oprogramowania, zintegrowane rozwiązania są kluczem do optymalizacji procesów produkcyjnych. Naszym celem jest posiadanie narzędzi do produkcji szkła, które są efektywne i elastyczne, co daje dużą przestrzeń życiową alternatywnego planowania.

Naszym celem jest szybka i dokładna odpowiedź na każde zapotrzebowanie klienta.

Share