Nowości

Oferty pracy w HTG Polska

2021-07-29 08:10:18

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy

Główny zakres obowiązków:

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedaży w obsługiwanym regionie,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych w zakresie posiadanych uprawnień,
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu sprzedaży,
  • Doradztwo produktowe oraz reprezentacja firmy w podległym regionie,
  • Rozwój nowych kanałów dystrybucji: współpraca z segmentem firm budowlanych i usługowych, deweloperami oraz biurami projektowymi,
  • Aktywne budowanie portfela nowych Klientów.
  • Doradztwo techniczne, ofertowanie oraz sprzedaż,
  • Monitoring rynku i działań konkurencji,

Wymagania:

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymania relacji biznesowych
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz koncentracja na realizacji wyznaczonych celów,
  • Samodzielność w działaniu i umiejętność ustalania priorytetów,
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat B,
  • Umiejętność pracy z komputerem, znajomość pakietu MS Office oraz zasad działania systemów CRM.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Ambitne i odpowiedzialne zadania do realizacji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Wsparcie merytoryczne oraz Back Office,
  • Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji i zawodowych,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.

Stanowisko: Pracownik administracyjno-finansowy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełen etat, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00,
  • prywatne ubezpieczenie medyczne płatne przez pracodawcę, dofinansowanie ubezpieczenia na życie,
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego w przyjaznej atmosferze przy wsparciu pozostałych pracowników,
  • stabilne zatrudnienie i możliwości rozwoju

Oczekujemy:

  • jesteś osobą chętną do pracy, uczenia się nowych rzeczy i poznania specyfiki firmy i branży,
  • znasz pakiet Office, zwłaszcza program Excel,
  • jesteś osobą skrupulatną, dokładną i odpowiedzialną,
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • jeśli jesteś studentem lub absolwentem kierunku finanse i rachunkowość lub pokrewnych, będzie to dodatkowy atut.

Przykładowe obowiązki na tym stanowisku:

  • dbanie o właściwy obieg dokumentów kosztowych w firmie, zamieszczanie ich w programie Odoo, prowadzenie segregatora dokumentów kosztowych oraz segregatora faktur przychodowych,
  • bieżące uzupełnianie danych finansowych i kadrowych w zestawieniach w programie Excel
  • prowadzenie segregatorów korespondencji przychodzącej i wychodzącej, skanowanie dokumentów,
  • skanowanie i przygotowywanie dokumentów kadrowych do przekazania do biura rachunkowego,
  • prowadzenie zestawień ubezpieczeń dobrowolnych pracowników, zgłoszenia zmian do firm ubezpieczeniowych, zgłaszanie szkód,
  • występowanie o zaświadczenia o niezaleganiu - ZUS i urząd skarbowy,
  • wypełnianie sprawozdań do GUS,
  • przygotowywanie prostych pism do instytucji/urzędów,
  • prowadzenie kasy gotówkowej,
  • wystawianie faktur, faktur zaliczkowych, korekt faktur, kompensat, potwierdzeń sald, zaświadczeń o zarobkach pracowników,
  • sporządzanie deklaracji właściwości użytkowych wybranych produktów,
  • wprowadzanie do systemu zleceń dotyczących usługi hartowania.